Profesjonalne Salony Fryzjerskie - Innowacyjne Technologie i 20-letnie Doświadczenie
Legnicka ✆ + 48 601 710 299 | Zwycięska ✆ + 48 601 710 869
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Program 'Poleć mnie' w Salonach Fryzjerskich INES

pineska1

CEL I MISJA PROGRAMU
Celem programu jest polecanie Salonu Ines przez naszych stałych Klientów. Za pośrednictwem programu pragniemy propagować zdrowe, zadbane i lśniące włosy poprzez system rabatów dla nowych i obecnych klientów, umożliwiając im skorzystanie z profesjonalnych usług fryzjerskich oferowanych w naszych Salonach. Zależy nam na aktywnym zwiększaniu odbiorców naszych usług i podnoszenia świadomości Klientów na temat nowoczesnych technologii wykorzystywanych w pielęgnacji i ochronie włosów.

ADRESACI PROGRAMU
Program skierowany jest do naszych stałych Klientów zapisanych w systemie, którzy regularnie korzystają z usług Salonów Ines dbając o swoje włosy i wygląd. Dzięki systemowi poleceń pragniemy umożliwić naszym klientom otrzymanie atrakcyjnych zniżek za polecenie naszych Salonów bo wiemy, że rekomendacje od osób najbliższych liczą się najbardziej.

REALIZACJA PROGRAMU - REGULAMIN
Bony polecające wydawane są przez naszych fryzjerów i recepcję. Każdy stały klient zapisany w systemie może wziąć udział w programie. Bon może zostać podarowany dowolnej osobie, która nigdy nie korzystała z usług Salonu Ines - nie posiada danych w naszym systemie.

W momencie wykorzystania bonu zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca otrzymają rabat w wysokości 30 zł na dowolną usługę fryzjerską. Osoba polecająca zostanie poinformowana o otrzymanym rabacie i zasileniu konta w systemie o podany rabat.

Im więcej razy polecisz nasz Salon, tym więcej rabatów zgromadzisz – zebrane rabaty sumują się i mogą być wykorzystane w dowolnym momencie.

Skorzystanie z bonu przez nowego klienta wiąże się z podaniem danych osobowych do naszego systemu.

Salon Ines zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie w trakcie trwania promocji.

OKRES WAŻNOŚCI BONÓW
Otrzymany bon polecający jest bezterminowy i może zostać zrealizowany w dowolnym momencie po uprzedniej rezerwacji wizyty w naszym Salonie.

Na wszelkie pytania bądź wątpliwości związane z programem „Poleć mnie” z przyjemnością odpowiedzą nasi Pracownicy.

Program dostępny jest od 6.02.2020 roku do odwołania.