Profesjonalne Salony Fryzjerskie - Innowacyjne Technologie i 20-letnie Doświadczenie
Legnicka ✆ + 48 601 710 299 | Zwycięska ✆ + 48 601 710 869
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Program Lojalnościowy w Salonach Fryzjerskich INES

NAZWA PROGRAMU:

pineska1

PROGRAM DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SALONACH INES OD STYCZNIA 2011 ROKU.

CELE PROGRAMU
Celem programu jest promowanie i nagradzanie Klientów z systematycznie rosnącym wolumenem i nabywających w naszych salonach najdroższe usługi. Za pośrednictwem programu pragniemy podtrzymać pozytywne relacje z naszymi wieloletnimi Klientami i uświadomić Państwu, że organizacja Ines Profesjonalne Salony Fryzjerskie docenia Klientów konsekwentnych i lojalnych względem organizacji.

MISJA PROGRAMU
Misją programu lojalnościowego jest promowanie zdrowych, zadbanych i lśniących włosów poprzez lukratywne zniżki na profesjonalne usługi czy kosmetyki do pielęgnacji, które w ten sposób stają się bardziej dostępne. Ines Profesjonalne Salony Fryzjerskie poprzez utworzenie programu PINESKA pragnie również podnosić świadomość swoich Klientów na temat ochrony, bezpieczeństwa, inteligentnej pielęgnacji i najnowszych technologii.

ADRESACI PROGRAMU
Adresatami programu Pineska są Klienci aktywni, którzy odwiedzają Salony Ines regularnie. Program skierowany jest głównie do kobiet, które świadomie dbają o swój wizerunek w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Zależy im nie tylko na stylizacji ale przede wszystkim dbają o kondycję i zdrowie swoich włosów.

REALIZACJA PROGRAMU
Zarządzanie programem wykonywać będzie program komputerowy w oparciu o wcześniej przygotowane wytyczne.
Uczestnictwo Klienta w programie wymaga założenia karty klienta z danymi personalnymi oraz wypełnienia ankiety.

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW
Główną zasadą programu jest kolekcjonowanie PINESEK - czyli wirtualnych wartości przypisywanych automatycznie w systemie komputerowym w czasie płacenia przez Klienta w recepcji.

Zebrane PINESKI Klient będzie mógł zrealizować w dowolnej chwili korzystając z jednej z naszych specjalnych ofert, które będzie można zakupić tylko za PINESKI.

O stanie zebranych PINESEK Klient będzie każdorazowo informowany podczas płacenia za usługę w salonie i przy okazji składania ofert specjalnych np. drogą mailową.

Zebrane Pineski Klient może wykorzystać w dowolnym czasie, jednak może utracić możliwość ich zrealizowania po utracie statutu Klienta, co następuje po upływie 2 lat od ostatniej wizyty, wówczas z systemu znika nazwisko z jego danymi.

Więcej o systemie nadawania i możliwości wydawania PINESEK dowiecie się Państwo z naszego cennika, gdzie zostały umieszczone szczegółowe wartości nawiązujące do PINESEK (kolumna OTRZYMUJESZ I WYDAJESZ).

Na wszelkie pytania bądź wątpliwości związane z programem PINESKA z przyjemnością odpowiedzą nasi Eksperci oraz Pracownicy recepcji.