Profesjonalne Salony Fryzjerskie - Innowacyjne Technologie i 20-letnie Doświadczenie
Legnicka ✆ + 48 601 710 299 | Zwycięska ✆ + 48 601 710 869
Karta pierwszej wizyty
karta1wizKarta wydawana po odbyciu pierwszej z wizyty w naszych salonach. Od tego momentu stajecie się Państwo naszymi Klientami a tym samym przysługują Państwu specjalne zniżki i promocje. Z pierwszych przywilejów można skorzystać już przy kolejnej wizycie.

Są to rabaty jednorazowe, które nie podlegają łączeniu.
Karta pierwszej wizyty to nie tylko rabat cenowy ale również możliwość analizowania Państwa potrzeb a tym samym dostosowywanie ofert, które w pełni zaspokoją Państwa potrzeby względem kompleksowych usług fryzjerskich. Nasi eksperci na podstawie Karty Klienta ustalają procesy technologiczne, jakim były poddawane Państwa włosy, dzięki czemu potrafią zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo.
Karta Classic
classicPrzeznaczona jest dla Klientów, którzy systematycznie korzystają z naszych usług bądź są naszymi Klientami od 2 lat. Jeśli odwiedzicie Państwo Salon minimum cztery razy w roku zaproponujemy w zamian korzystne rabaty.

W ramach Karty Classic oferujemy:
Specjalne ceny na usługi przygotowane dla posiadaczy karty
Sprzedaż kosmetyków - 10%

W ramach profilaktyki włosów modelowanie raz w miesiącu GRATIS.
Karta VIP
vipJak sama nazwa wskazuje, karta przeznaczona jest dla naszych wyjątkowych Klientów. Karta wydawana jest Klientom z ośmioma wizytami w ciągu roku lub Klientom Salonu Ines od 4 lat.

Lukratywny system rabatów zapewnia Państwu:
Specjalne ceny na usługi przygotowane dla posiadaczy karty
Sprzedaż kosmetyków - 20%