Profesjonalne Salony Fryzjerskie - Innowacyjne Technologie i 20-letnie Doświadczenie
Legnicka ✆ + 48 601 710 299 | Zwycięska ✆ + 48 601 710 869
l
Szukasz pracy?

Dołącz do naszego zespołu


AUTORSKI SYSTEM MJK KSZTAŁCI NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW

Jeśli od dawna marzysz o tym aby zostać profesjonalnym fryzjerem i chcesz zmienić swoje zawodowe życie ale nie masz wykształcenia w tym kierunku, to ta informacja jest skierowana właśnie do Ciebie!
Nieważne jaki zawód wykonywałeś do tej pory, nieważne jest Twoje wykształcenie, wystarczy, że chcesz spełnić swoje marzenie, jesteś przygotowany na systematyczną pracę i uważasz, że masz do tego predyspozycje.

Dzięki autorskiemu systemowi MJK, według którego zarządzane są Salony Ines, będziemy w stanie nauczyć Cię zawodu fryzjera od podstaw.

System MJK jest systemem managerskim, który reguluje pracę Salonów Ines na każdej płaszczyźnie, począwszy od organizacji pracy, poprzez obsługę Klienta, technologię, techniki cięcia, modelowanie i kreację, skończywszy na marketingu i zarządzaniu oraz badaniu opinii Klientów.
Dzięki systemowi MJK, który posiada własny, wewnętrzny dział szkoleń jesteśmy zdolni do certyfikowania Twoich umiejętności i kompetencji. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, jeśli będziesz spełniał wyznaczone kryteria, zapewnimy Ci stałe miejsce pracy w jednym z najbardziej znanych wrocławskich salonów - w Salonie Ines.
SYSTEM SZKOLENIOWY

System MJK posiada własny system szkoleniowy kadr i zdobywania kwalifikacji, który polega na osiąganiu kolejnych poziomów, które przekładają się na wzrost Twoich kompetencji, wiedzy, potencjału i umiejętności . System szkoleniowy obejmuje cały system MJK. Szkolenia dzielą się na program podstawowy "ADLER" oraz program zaawansowany "INDYWIDUALNY".

Poniżej przedstawiamy opis umiejętności, które możesz zyskać w ramach kwalifikacji Systemu MJK.

Poziom 0 - na tym poziomie są wszyscy potencjalni, przyszli fryzjerzy, którzy chcą zostać najlepszymi profesjonalistami w tej branży. Z tego poziomu Salony Ines poszukują kandydatów do szkolenia i pracy.

Poziom 1 - kandydat uczestniczący w procesie rekrutacyjnym, okres ten jest objęty umową zerową, która trwa do 6 tygodni i ma za zadanie ujawnić predyspozycje kandydata i zapoznać go z warunkami pracy i podnoszenia kwalifikacji. Jest to bardzo ważny etap, na którym możecie zaznajomić się z Salonem i poznać specyfikę tej pracy. Dzięki temu zyskujecie pewność, że będziecie zadowoleni ze swojej przyszłej pracy.

Poziom 2 - kandydat otrzymuje propozycje stałej pracy nawet jeżeli jest osobą bez wykształcenia kierunkowego i zostaje pracownikiem Salonu. Następnie kierowany jest na wewnętrzne szkolenie w Systemie MJK Adler, które trwa od 12 do 18 miesięcy. W tym czasie zdobywacie najwięcej umiejętności, uczycie się podstaw w wykonywaniu swojego nowego zawodu od najlepszych fryzjerów pracujących w Salonie. Możecie obserwować jak pracują Eksperci i tym samym zdobywać niezbędne doświadczenie.

Poziom 3 - ten poziom osiąga się kiedy pracownik nabywa umiejętności fryzjerskie w zakresie:
Organizacji pracy - poziom zaawansowany Obsługi klienta - poziom podstawowy Technologii - koloryzacja podstawowa, pielęgnacja podstawowa, rozjaśnianie podstawowe Strzyżenia - poziom podstawowy Modelowania - poziom zaawansowany Na tym poziomie pracownik zaczyna obsługę klienta. Przewidywany czas 6 do 9 miesięcy.

W tym czasie każdy zdobywa najważniejsze doświadczenie czyli to związane ze współpracą z Klientem. Nadal czuwają nad Wami najlepsi fryzjerzy, którzy pracują w Salonie, udzielają Wam wskazówek i praktycznych porad oraz nieustannie koordynują proces wykonywanych przez Was usług, dzięki temu na bieżąco dowiadujecie się jakie błędy popełniacie i w czym jesteście doskonali.

Poziom 4 - osiągnięcie tego poziomu kończy proces kształcenia w ramach programu Adler, pracownik na tym poziomie posługuje się następującymi umiejętnościami: Organizacja pracy - poziom profesjonalny Obsługa klienta - poziom zaawansowany Technologia - koloryzacja zaawansowana, pielęgnacja zaawansowana, rozjaśnianie zaawansowane, koloryzacja innowacyjna podstawowy, trwała podstawowy. Strzyżenie - poziom zaawansowany Modelowanie - poziom profesjonalny Przewidywany czas od 6 do 9 miesięcy.

Należy pamiętać, że zakończenie tego etapu to potwierdzenie Waszych profesjonalnych umiejętności i ogromnych predyspozycji.

Poziom 5 - ten poziom i kolejne wymagają indywidualnego programu szkoleniowego, na tym poziomie szczególnie podnosi się kwalifikacje w technologii, strzyżeniu i obsłudze klienta, fryzjer na tym poziomie osiąga indywidualny profesjonalny poziom pracy. Osiągnięcie tego poziomu daje Wam dalsze możliwości rozwoju oraz sporą niezależność. Od tego momentu możecie elastycznie zarządzać swoją przyszłością zawodową. Tylko od Waszych starań będzie zależało jak daleko zajdziecie.

Poziom 6 - pracownik na tym poziomie uczestniczy w zespołowych szkoleniach kandydatów do pracy i szkoleniach pracowników na poziomie 2-4, fryzjer na tym poziomie charakteryzuje się profesjonalną pracą indywidualną i zespołową. Na tym etapie Wasza wiedza jest już tak duża, że możecie dzielić się nią z mniej doświadczonymi fryzjerami bądź kandydatami. Od tego momentu jesteście Ekspertami w swojej branży.

Poziom 7 - poziom instruktorski charakteryzuje się wybitnymi umiejętnościami w danej dziedzinie np. technologii, uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach w kraju i za granicą w profesjonalnych ośrodkach szkoleniowych, prowadzi wewnętrzne szkolenia dla pracowników firmy, jest wzorem w pracy dla fryzjerów na poziomach 2-4. Dzięki osiągnięcie tego poziomu otwierają się przed Wami nowe, ogromne możliwości związane z zagranicznymi szkoleniami ale przede wszystkim stajecie się autorytetem dla innych.

Poziom 8 - instruktor, który prowadzi własny salon, staje się managerem, szkoli własną kadrę, realizuje zespołową politykę obsługi klienta, buduje wizerunek organizacji MJK. Od tego momentu stajecie się niezależnymi przedsiębiorcami, którzy na bazie zdobytej wiedzy i doświadczenia swobodnie kierują własną firmą.

Poziom 9 - ekspert posiadający doskonałe umiejętności fryzjerskie, własny salon i środowisko pracy. Może stać się stylistą, który będzie kreował styl pracy, tworzył stylizacje fryzur i wykazywał się ogromną kreatywnością. Osiągniecie tego poziomu to nie tylko ogromny sukces ale przede wszystkich możliwość tworzenia autorskich projektów i wyznaczanie nowych trendów, które być może zapiszą się w historii fryzjerstwa.

Jeśli jesteś osobą, której szukamy prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.