Profesjonalne Salony Fryzjerskie - Innowacyjne Technologie i 20-letnie Doświadczenie
Legnicka ✆ + 48 601 710 299 | Zwycięska ✆ + 48 601 710 869

Abonamenty

ABONAMENT „INTENSYWNA PIELĘGNACJA”

Oferowany abonament dotyczy usług z kategorii pielęgnacji, która dzięki swojej intensywności odżywi Twoje włosy i w spektakularny sposób przywróci im zdrowy wygląd. Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu najnowszych, profesjonalnych technologii.

Poniższa tabela prezentuje warunki zakupu wskazanego abonamentu.

 

Abonament obejmujący 3 zabiegiAbonament obejmujący 5 zabiegówAbonament obejmujący 10 zabiegów
159 zł229 zł399 zł


Oferowany abonament dotyczy usług z kategorii pielęgnacji, która będzie wykonywana przy użyciu

uznanej na całym świecie i niemal kultowej Marki Moroccanoil!

INNOWACJA, KTÓRA WYWOŁAŁA REWOLUCJĘ W PIELĘGNACJI WŁOSÓW.

W Moroccanoil pracują pasjonaci zdrowych, naturalnie pięknych włosów: podkreślających każdy styl, zapewniających nieskazitelność każdego kosmyka włosów. Marka dostarcza efektywne i innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji włosów.
Odkryj ORYGINAŁ. Moroccanoil - markę, od której się wszystko zaczęło.

Z produktami dystyngowanymi przez ich legendarne już, turkusowe etykiety i specjalne – potwierdzające oryginalność - plomby na każdej szklanej butelce.

Ulubione produkty wielu gwiazd i celebrytów, nie tylko w Hollywood.

Już dostępne w kilkuset wyselekcjonowanych salonach fryzjerskich w całej Polsce a od marca 2016 również w Salonach Ines!

ABONAMENT "MODELOWANIE"

Oferowany abonament dotyczy usług z kategorii modelowania, które zagwarantują perfekcyjny wygląd oraz regularną pielęgnację.

Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu najnowszych, profesjonalnych kosmetyków.

Poniższa tabela prezentuje warunki zakupu wskazanego abonamentu.

Abonament obejmujący 3 zabiegiAbonament obejmujący 5 zabiegówAbonament obejmujący 10 zabiegów
99 zł149 zł199 zł


Oferowany abonament dotyczy usług z kategorii modelowania, które będzie wykonywane przy użyciu kosmetyków marki KMS California!

KMS California, to kultowa marka o amerykańskim rodowodzie, oferująca najwyższej jakości produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Od 40 lat KMS California postrzegana jest przez branżę fryzjerską za jedną z najbardziej oryginalnych i pionierskich marek.

Produkty KMS odpowiadają na potrzeby wszystkich rodzajów włosów, np. kręconych, farbowanych, wymagających głębokiego nawilżenia.

Marka oferuje 58 produktów usystematyzowanych w 10 liniach: HAIRSTAY, HAIRPLAY, FREESHAPE, CURLUP, MOISTREPAIR, ADDVOLUME, HEADREMEDY, SILKSHEEN, COLORVITALITY, TAMEFRIZZ.

ABONAMENT „KOLORYZACJA ODROSTU Z MODELOWANIEM”

Oferowany abonament dotyczy usługi z kategorii koloryzacji odrostu wraz z modelowaniem, która zagwarantuje perfekcyjny wygląd. Dzięki zniwelowaniu choćby najmniejszego odrostu, fryzura nabiera wyjątkowej świeżości, a Ty czujesz się zawsze piękna i atrakcyjna.

Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu najnowszych, profesjonalnych technologii.
Poniższa tabela prezentuje warunki zakupu wskazanego abonamentu.

Abonament obejmujący 3 zabiegiAbonament obejmujący 5 zabiegówAbonament obejmujący 10 zabiegów
279 zł455 zł880 złOferowany abonament dotyczy usługi z kategorii koloryzacji odrostu wraz z modelowaniem, która zagwarantuje perfekcyjny wygląd dzięki produktom marki Goldwell!

Goldwell to marka z historią. Technologiczna wiedza i doświadczenie zgromadzone przez lata wzbogacają codzienne życie stylistów, właścicieli salonów i ich klientów w ponad 40 krajach na świecie.

POZNAJ PEŁNĄ GAMĘ PRODUKTÓW I ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI.

Marka Goldwell to asortyment pełen unikalnych, profesjonalnych i technologicznie zaawansowanych produktów.
Od permanentnych farb, delikatnych tonerów, niezawodnych rozjaśniaczy, po pielęgnację i stylizację dla wszystkich rodzajów i potrzeb włosów.

Regulamin zakupu abonamentów


  1. W ramach oferowanego abonamentu można zakupić określone usługi, w specjalnej cenie.

  2. Wskazane ilości zabiegów są niezmienne i obejmują 3, 5 lub 10 zabiegów w obrębie jednego abonamentu.

  3. Klient, który zdecyduje się na zakup wybranego abonamentu uzyska potwierdzenie zakupu w postaci paragonu fiskalnego oraz wpisu do komputerowego systemu obsługi klienta.

  4. Aby skorzystać z usług, które obejmuje zakupiony abonament, należy każdorazowo ustalić termin wizyty w salonie poprzez kontakt telefoniczny bądź osobisty z recepcją swojego salonu.

  5. Zakupiony abonament jest widoczny w komputerowym systemie obsługi klienta przez okres 24 miesięcy. Po tym terminie, należy wnioskować o jego dalszą aktywność w recepcji Salonu.

  6. W przypadku gdy Klient nie wykorzysta zakupionego abonamentu w okresie 24 miesięcy od daty zakupu, z powodu szczególnych okoliczności losowych, można wnioskować o zwrot pozostałej kwoty abonamentu. W tym przypadku należy złożyć pisemny wniosek w recepcji salonu, w którym dokonano zakupu. Każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie.

  7. Zastrzegamy, że abonament obejmuje i gwarantuje wskazane usługi, które wykonywane są w wybranym Salonie Ines bez wskazania konkretnego fryzjera/eksperta, który będzie je wykonywał.

  8. Zakupiony abonament należy realizować wyłącznie w jednym, wybranym Salonie Ines.

  9. W szczególnych sytuacjach klient może wnioskować o przeniesienie zakupionego abonamentu do drugiego Salonu Ines.


W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją salonu bądź managerem.